• O mnie i o sklepie Hello Sun

IMG_4286(1).jpgNazywam się Dorota Wiszniewska i serdecznie zapraszam Cię do zakupów w moim słonecznym sklepie internetowym Hello Sun. Bardzo miło mi Cię tu widzieć!

Znajdziesz tu wszystko czego Ci potrzeba, jeśli interesujesz się jogą, kulturami świata, życiem w duchu slow life, rozwojem osobistym i duchowym, a także jeśli kochasz dobrą jakość i oryginalny styl.

Odkryjesz szeroki wybór orientalnej biżuterii i ozdób w stylu boho / hippie / tribal, ręcznie robioną biżuterię polskich artystów, doskonałej jakości legginsy do jogi i pokrowce na maty do jogi polskiej produkcji, kadzidełka i łapacze snów, a także bogaty asortyment książek na temat zdrowia, duchowości, psychologii, zdrowej kuchni i wszystkiego, czego poszukuje otwarty umysł i serce.

Sklep Hello Sun to gratka dla wolnych duchów, pasjonatów jogi i slow life, szczęśliwych ludzi kochających życie, dla miłośników kultury alternatywnej, odkrywców tego, co nieznane i miłośników tego, co nieoczywiste.

Ja również uwielbiam brać od życia wszystko, co najlepsze, i zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Poznaj 10 powodów, dla których warto zrobić u mnie zakupy!

Zajrzyj też na mojego bloga Witaj Słońce, na którym piszę o slow life, uważnym i zdrowym stylu życia, poszukiwaniu szczęścia, harmonii i radości w codzienności.

Dorota Wiszniewska

  • Sklep zamknięty

​Przerwa techniczna.
W ważnych sprawach zapraszam do kontaktu pod adresem witajslonce@gmail.com.
Do zobaczenia :)
Dorota Wiszniewska