• 10 powodów, dla których warto zrobić u mnie zamówienie!

Hej! Miło mi Cię tu widzieć.

Zobacz, dlaczego warto zrobić zakupy w moim sklepie!

 

1. Mój słoneczny sklep powstał z marzeń o sklepie internetowym dla joginów i hipisów, w którym moglibyście zaopatrzyć się w ciuchy, biżuterię, kadzidła, książki i wszystko, co przydaje się na co dzień w naszym stylu życia.

2. Nie jestem bezduszną wielką firmą, w której pracownicy zmieniają się co miesiąc - jestem żywą osobą, która w swoją pracę wkłada całe serce. Staram się, by mój sklep był dla Ciebie wygodny, dobrze zaopatrzony i by zakupy w nim dały Ci radość i świetny towar, którego szukałeś.

3. Dbam o jakość i osobiście wybieram wszystkie towary, byś miał pewność, że to, co otrzymasz, będzie fajne i warte swej ceny.

4. Wszystkie zakupione przez Ciebie produkty wysyłam od razu i w ciągu 1-2 dni po zakupie przesyłka będzie u Ciebie.

5. Zbieram w jednym miejscu wyroby różnych dobrych polskich producentów i niezależnych projektantów, a także dobrej jakości wyroby orientalne, byś nie musiał zamawiać ich osobno z kilku miejsc w internecie - teraz wszystko znajdziesz u mnie. Zamawiając kilka sztuk zawsze płacisz za przesyłkę tylko raz.

6. Jeśli zrobisz zakupy za kwotę minimum 300 zł, przesyłkę otrzymasz gratis.

7. Każdy zakup przychodzi do Ciebie ładnie zapakowany - nadaje się na prezent dla Ciebie lub dla kogoś, kogo lubisz.

8. Do każdej przesyłki otrzymasz 5% rabatu na kolejne zakupy. Dbam o liczne akcje promocyjne i wyprzedaże. Promocje te łączą się ze sobą. Zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny.

9. Jeśli któryś z przedmiotów nie przypadnie Ci do gustu, masz 14 dni na zwrot, tak, byś był pewien, że jesteś w pełni zadowolony z zakupu.

10. Każdą przesyłkę starannie pakuję z miłością i wraz z towarem wysyłam Ci w niej dobre emocje i pozytywną energię :)

 

Serdecznie zapraszam Cię na zakupy!

Dorota Wiszniewska